Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
wtorek,23 lipca
Imienieny:
Bogna, Brygida, Apolinary
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Świetlica Wiejsko - Środowiskowa
obrazek
Od stycznia 2015 r. w Świetlicy Wiejsko - Środowiskowej w Ossach odbywają się zajęcia plastyczne. Celem spotkań jest m. in.: rozbudzanie ekspresji twórczej, usprawnienie manualne, rozwijanie zainteresowań oraz ćwiczenie kreatywnego myślenia. Uczestnicy korzystają z technik plastycznych, tj. malarstwo na szkle, akwarela, tempera itp. Bawiąc się, poznają terminy plastyczne, zasady kompozycji, czy nazwiska wielkich malarzy. Ponadto, korzystając z zasobów świetlicy i jej otoczenia, można grać zarówno w gry planszowe, jak i w tenisa stołowego, piłkarzyki lub gry zespołowe na nowym obiekcie sportowo-rekreacyjnym.

,,Historia sztuki dla najmłodszych” to cykl spotkań, na których dzieci podczas zabawy zagłębiają się w tajniki sztuki.
Architektura, to nie jest bzdura, to są budynki, to jest kultura... Słowa tej piosenki wprowadziły uczestników do działania, którego efektem było stworzenie własnej, niepowtarzalnej budowli. Gorąca, twórcza atmosfera udzielała się wszystkim. Na koniec budowle stanęły przy ulicy Domów Niezwykłych, jednak nie na długo - większość z nich ,,powędrowała” z młodymi architektami do ich domów.

GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ